Evim şahane Saray Halı
Türkiye’nin en tanınmış ve güvenilir halı markalarından biri olan Saray Halı 2013 yılında da birbirinden güzel modellerle evlerimizi dekore etmemize olanak sağlayacak. Saray Halı üretmiş olduğu modern ve birbirinden güzel modellerle bu yıl büyük ilgi göreceğe benziyor. 1972 senesinde kurulan Saray Halı kendi sektöründe en büyük firmalardan biri konumuna gelmiştir.

Saray Halı 2500 personeli ile her zaman en modern ve en kaliteli halıları evlerimize sunmayı amaçlıyor. Sadece Türkiye değil birbirinden farklı en az 50 ülkeye de ihracat yapan Saray Halı dünya üzerinde de büyük bir üne sahip olan gurur duyabileceğimiz bir markadır. Bizlere sunmuş olduğu kalite ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Saray Halı Türkiye’de de en fazla satan markalardan biridir. Kendi sektöründe liderliğe oynayan bir marka haline gelmiştir ve günden güne gelişen teknolojisi ile de modern tasarımları her zaman müşterilerine sunmayı amaçlamıştır.

Saray Halı’nın üretmiş olduğu birbirinden farklı tasarımlarından en güzel örneklerini sayfamızda inceleyebilirsiniz. Sizler için özenle seçtiğimiz en güzel ve modern halı modellerini sayfamızda bulunan resim galerimizde inceleyebilirsiniz. Saray Halı’nın üretmiş olduğu tüm modelleri incelemek için “www.sarayhali.com.tr” adresine girebilirsiniz. Resmi web sitesi üzerinde Saray Halı hakkında çeşitli bilgiler edinebilir, halılar hakkında detayları inceleyebilirsiniz. İstediğiniz deseni, ölçüleriyle birlikte seçebilir ve ön izleme yapabilirsiniz.

 

Saray Halı Modelleri